Duša Undergroundu Tour

Dušan Vlk má nový album a predstaví ho aj u nás. Dušan je jednou z tvárí aktuálnej rapovej alternatívy na československej scéne. Jeho hudbu tvorí fúzia viacerých žánrov a subžánrov, najviac ju však vystihuje trapová basa, phonkové cowbelly, či postpunkové odrhovačky – všetky tieto príznaky Dušan často obaľuje v melancholickej LO-FI estetike. Jeho koncertný repertoár tvoria štyri projetky, ktoré vydal ako nezávislý umelec od roku 2020 (EP 1996; debutový album Asthmaboy; EP Korporát a čerstvý projekt Babie leto v podzemí). Živé hudobné vystúpenie Dušana Vlka je taktiež doplnené o druhý vokál a zopár skladieb Temného Ruda. Do tanca hrá tretí člen kapely, David-san, ktorý je hlavou zvuku, ktorý partia tvorí.

21 sep 2024