Abnorman & Mou Crew

Reggae, dancehall, dub, jungle, ale aj prvky rôznej elektronickej hudby umne pospájané a naaranžované trojicou muzikantov.Texty, ktoré zrkadlia aktuálnu spoločenskú situáciu ale aj slová, ktoré vedia mať nadhľad a zabaviť. Prísne tempá, prestriedané downtempom, sólová gitara, basgitarová linka a sample. Autor celého projektu je herec, muzikant a DJ, Abnorman (Norman Šáro), ktorý sa pohybuje na hudobnej scéne už dlhšiu chvíľu. V posledných mesiacoch prišiel impulz od festivalu Uprising na showcase jeho songov, ktoré vznikali v čase a na poslednom ročníku tohto festivalu sa uskutočnil náš premiérový živý koncert. Dávid Mihalovics (gitara) a Rado Radič (basgitara) doplnili zostavu živých muzikantov a dnes tvoríme stmelenú a zohratú kapelu.

24 aug 2024

Klub Lúč - vo dvore