Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

26 Nov
Piatok

Vstupné € 5 / na mieste

SWAN BRIDE + DIEGO + JOYRIDE
Img_big_818 THE SWAN BRIDE
The Swan Bride charakterizujú svoj žáner slovami punk aristocratic. Zviditeľnili sa v roku 2007 s debutovým EP Monsters In Your Drawers a od tej doby absolvovali tri koncertné šnúry na Slovensku a v Českej republike. Hrali na väčšine slovenských festivalov (Pohoda, Hodokvas, Žákovic Open a i.), predstavili sa fanúšikom Marilyna Mansona ako predskokani v rámci jeho Europe tour 2009 a zahrali si aj vo Viedni pred britskou kapelou Foals, ktorej album bol nominovaný na prestížnu cenu Mercury Prize. Ich singel Lonely Honeymoon In The Wasteland, z albumu 2, sa aktuálne nachádza v hitparáde Top_FM.
http://bandzone.cz/theswanbride
DIEGO
V novembri 2006 vydala bratislavská skupina Diego svoj eponymný debut vo vydavateľstve Wagon Records. Hneď po jeho uvedení na trh chňapli po singloch dramaturgovia Rádia_FM, aby mohli ďalej šíriť zvesti o kvalitnej slovenskej hudbe. Práve v súvislosti s touto kapelou sme vďaka jej inšpiráciám gitarovou scénou spoza oceána a Británie a spevákovým anglickým textom tak často mohli počuť okrídlenú vetu: "Veď to ani neznie ako slovenská kapela". Áno. Kompliment pre kapelu, menej však už pre slovenskú scénu, ktorá sa podľa nás nemusí báť porovnávania a hlavne v posledných mesiacoch dokazuje, že je životaschopná a prináša zaujímavé kapely
http://www.myspace.com/groupdiego
JOYRIDE
Joyride je kapela, ktorá dnes na pódiách dokazuje, ako sa robil rocknroll 60-tych a 70-tych rokov, a dokazuje to veľmi dobre! V poslednom roku si okrem iného zahrali na festivale Žákovic Open, odohrali koncerty s Chiki liki tu-a, The Swan Bride či Talkshow. Momentálne sa chystajú vydať svoje demo. Na jeseň tohoto roku sprevádzali na slovenskej časti jesenného turné pražskú kapelu A Banquet.
http://bandzone.cz/joyride