Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

06 Nov
Piatok 20:00 - 21:00

Trvanie 60 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné Voľný

#Kjúb 13: Andrej Danóczi + Batcha de Mental
Danoczi_vs_gutra_web_luc Andrej Danóczi
Na rozdiel od Danócziho filmových aktivít, obmedzujúcich sa na animovaný film ponúkajúci divákovi pohyblivé surrealistické koláže, diapazón jeho hudobných aktivít je značne široký. V jeho tvorbe môžeme nájsť synthpop, art rock, ale aj plunderfóniu, noise, broken music, musique concrète, filmovú, či nežánrovú experimentálnu hudbu. Je autorom projektov Analog/Electric Apple a René, Ján a Klára. Jeho album Klára a Ján – Druhý debut bol ocenením cenou Radio_Head Awards v kategórii Experimentálna hudba za rok 2016. Andrej Danóczi vystupuje naživo len sporadicky. Neoddeliteľnou súčasťou jeho koncertov býva videozložka, ktorú budú tentokrát tvoriť tri filmy zo série Etc…


Batcha de Mental
Pravým menom Alex Gutrai je hudobník a grafický dizajnér operujúci na pomedzí popu a psychotického šialenstva. Žiaden žáner mu nie je cudzí, očakáva však originalitu – obzvlášť od seba. Jeho súčasná tvorba je pre dobro duševného zdravia obecenstva zabezpečená hlboko v trezoroch – no pre tento malý okamih sa autor rozhodol povytiahnuť šuflíčky a vpraviť plnú dávku svojho toxického šialenstva do uší poslucháčov. Bude spev, budú beaty, bude beatbox, bude sketovanie – čo len ucho ráči .. Počúvajte na vlastné riziko.