07 Dec

Vstupné € 4 / na mieste

GARÁŽ SESSION #1
365_GS

Lokálne kapely vyliezajú zo svojich skúšobní, aby zahrali miestnemu publiku, známym aj neznámym, kamošom, rodičom, frajerkám a manželkám.

UZAVRETÁ SPOLOČNOSŤ
Kapela vznikla na jeseň 1991 v Trenčíne ako punkové združenie kamošov zo sídliska. Po piatich rokoch existencie a troch demách si dali 20-ročnú prestávku, aby sa v plnej sile vrátili späť s novými nápadmi a názormi.

RANDOM CHOICES

Trenčianske hudobné zoskupenie štyroch mladíkov, ktoré vzniklo ako naznačuje ich názov, náhodou. Osloviť sa snažia všetkých ľudí ktorí majú radi slovenskú muziku a neboja sa ničoho nového. Napriek svojmu mladému veku a krátkemu účinkovaniu na hudobnej scéne sa im podaril nahrať ich debutová album a EP odohrať množstvo koncertov v domácom Trenčíne a okolí, ale aj v zahraničí. Neboja sa žiadneho žánru a rôznorodosť ich muziky nemá hraníc.