14 Dec

Vstupné € 5 / na mieste

VIVA JOE STRUMMER
365_JS

22. decembra uplynie 17 rokov od smrti Joea Strummera. Muzikanta, ktorý svojou hudbou a názormi ovplyvnil nejednu generáciu po celom svete. Ďakujem svojim kamošom do Berlína, ktorí ma zoznámili s jeho hudbou a moje obzory a vnímanie sveta sa tak rozšírili úžasným spôsobom. Preto aj tento rok si týmto koncertom so spriatelenými kapelami uctíme jeho pamiatku a prežijeme tak príjemné rokenrollové chvíle v trenčianskom klube Lúč. A keďže 15. decembra oslavuje svoje narodeniny jeho parťák z the Clash Paul Simonon, jeden panák bude aj na jeho zdravie k jeho 63. narodeninám. Do tanca a na počúvanie zahrajú:

Uhol Dopadu - Punk as sax
www.bandzone.cz/uholdopadu