06 Dec
Piatok 21:00

NOISECUT + BLAME YOUR GENES - KONCERT ZRUŠENÝ
Noiscut_web

Ahojte. Veľmi nás to mrzí, ale náš koncert musíme zo zdravotných dôvodov zrušiť. Veríme, že nám to odpustíte.
Aj tak Vás ľúbime ❤️ Noisecut.

O náhranom termíne Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie.

NOISCUT

Kapela Noisecut ovládla prvé ročníky Radio Head_Awards a etablovala sa na slovenskej alternatívnej scéne. Ich pôsobenie však nečakane ukončila smrť speváčky Alžbety K. Majerníkovej. Po rozlúčkovom koncerte v roku 2012 považovali členovia kapely Noisecut existenciu svojej kapely za uzavretú a nad možným návratom nikto nerozmýšal. To sa veľmi rýchlo zmenilo, keď ich Rádio_FM oslovilo s možnosťou účinkovania na výročnomndesiatom ročníku udeľovania cien RHA. Reakcia bola okamžitá – prečo nie, ak by spievala Nora Ibsenová z Fallgrapp? Keďže Nora súhlasila, vystúpenie na udeľovaní cien sa stalo skutočnosťou. Hneď po vystúpení kapelu kontaktoval Michal Kaščák s otázkou, či by nevystúpili na festivale Pohoda. Po krátkej diskusií padlo rozhodnutie – prečo nie ? Noisecut odohral úspešný koncert v rozšírenej zostave, a po reakciách publika a fanúšikov nič nebránilo vyskúšať si ďalšie koncerty.

Blame Your Genes
Blame Your Genes je sólový elektronický projekt Lukáša Zdurienčíka z indie-popovej skupiny Elections In The Deaftown, ktorým hrá na strunu vyznávačom rovných aj zlomených beatov. Klubové parkety privádza do varu tanečnejšími žánrami ako sú house, elektropop alebo techno. Domácu scénu prekvapil rozmanitosťou a vyzretosťou svojho 5-trackového debutového EP "Liquid White", ktorým si vyslúžil aj shortlist na Rádiohlavách v kategórii Objav roka.

Mediálnym partnerom podujatia je Radio_FM.