Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

20 Sep
Piatok 21:00 - 04:00

Trvanie 420 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 3 / na mieste

Soundsystem movement VIII./ Shadow Player, Levelion, DFTG
Po letnej pauze sa vracia Soundsystem movement do tvojho obľubeného klubu. Tenkokrát sa o zvuk a GOOD Vibes postará Dub from the Ground soundsystem a ich hostia.

★ DFTG soundsystem
★ LEVELLION DJ/MC /, Ruff Rumble /Central Dubs '371 /Praha/
★SHADOW PLAYER /Česká Třebová/

★ Dub from the Ground je miestne zoskupenie selektorov a nadšencov do soundsystémovej kultúry. Jeho začiatky sa datujú na jeseň 2013, kedy sa zišli klúčové elementy v brnenskom klube Boro , čo vyústilo v poľskú odysseu, v spoločnosti Mighty Souljahs a Roots Melody. Prirodzene sa potom Doggy a Botanic rozhodli usporiadať prvý dance , s využitím česko-poľských kontaktov. Pri hľadaní miesta, ktoré by vydražalo heavy dub vibes, sa dostali s industrálnemu areálu továrny Vlněna, ktorá bola dlhú dobu s akciami Dub from the Ground nerozlučne spojená.
Základom Dub from the Ground akcií je vždy minimálne jeden soundsystem, selektori, vokalisti a dub vibes. K akciám, ktoré poriadame máme DYI prístup a vždy sa snažíme vymyslieť niečo nové /fireshow, workshop, vinyl distro, soundsystem .../ Za posledné v 4 roky spolupráce sme mali možnosť hostiť mnoho producentov, vokalistov a selektorov . Z tých zahraničných spomenieme mená ako Vibronics, Jah Free,The Dubateers, Dubble, Ras Terry Gad, Shalamanda Hifi, Violinbwoy, Daman, Sensi T, Fireson Bantu, Indica Dubs, Lions Den, Roots Melody , Digitron. Z domácej česko- slovenskej scény mená ako Riddim Tuffa, Dub Settlers Hifi, Mighty Souljahs , Raggaultras , Black Diamond , Warrior Brothers , Dasha Fyah, Syncro, United forces of dub, Rybydub, Pawlač Zewl a mnohý ďalší . Po týchto skúsenostiach padlo rozhodnutie posunúť náš projekt niekam ďalej. Postaviť ,vlastnoručne zhotovený zvukový aparát/soundsystem/


★ Pod pseudonymom SHADOW PLAYER se skrývá producent a dj, který svojú hudebnú cestu započal v hop hopu a rapu. Dnes už se venuje výhradne rytmom dub a reggae music. Vo svojej sbierke má niekoľko desiatok trackov vlastnej produkcie, který vyvrcholila ltohtoročným vydáním EP Steppin’ Throw My Hood. Ďalej účinkuje v parte Concrete Safari kde se stará o všetky riddimy.

★ LEVELION je MC / selecta and promoter žijúci v Prahe.
Začal s a raggamuffin music v roku 2010 s tekkno sound systemom.
Po jednom roku prepol do DNB, reggae a hip hopu.
Teraz pracuje na projekte Ruff Rumble .
Momentálene sa venuje dub, reggae & jungle vo všetkých formách.
ONE LOVE!