10 May
Piatok 21:00 - 04:00

Interior Sounds: BLAME YOUR GENES + RAFO + WNCHNZ + Detekm + Twist
IS_hmpg_luc_05_2019 Interior Sounds a Klub Lúč vás pozývajú na ďalšie vydanie klubovej akcie, ktorá sa vyznačuje pestrosťou, rôznorodosťou a prináša známe aj neznáme hudobné projekty a dj-s.

Podujatie Interior Sounds bude 10.5. "oslavovať" 9 rokov existencie a úspešnej spolupráce s Klubom Lúč.

Naživo sa príde predstaviť elektronický projekt BLAME YOUR GENES, za ktorým stojí frontman skupiny Elections in the Deaftown - Lukáš Zdurienčík ktorý je nominovaný v kategórií "Objav Roka" v Radio Head Awards. Z Bratislavy príde DJ WNCHNZ, ktorý je momentálne jedným z najžiadanejších dj-s na scéne. Line up doplnia rezidenti Interior Sounds - Michal Rafaj aka RAFO z Popular crew a organizátor Interior Sounds - Maroš Sabo aka DETEKM. Žúrku otvorí svojim setom dj TWIST, ktorý hral a pomáhal s organizáciou prvého IS v marci 2010.

Večer a noc sa bude niesť na vlnách rovných aj zlomených beatov, od elektro popu cez glitch, house až po techno.

BLAME YOUR GENES live!
WNCHNZ (Popular DJs, Shelter)
RAFO (Popular DJs)
DETEKM (Interior Sounds, Nočná)