01 May
Streda 20:00 - 23:00

PLEASE THE TREES (CZ)
365_PTT Please The Trees prichádzajú do trenčianskeho Klubu Lúč s piatym albumom Infinite Dance. Základ albumu nahrali Please The Trees už v októbri 2016 v štúdiu Tiny Telephone v San Francisu s Brandonom Egglestonom (The Mountain Goats, Modest Mouse, Scout Niblett, Swans ad.). Nasledujúci rok skupina v pražskom štúdiu Golden Hive pracovala na vokáloch, klávesových a elektronických plochách spoločne so spriazneným kolegom a kamarátom Martinom Tvrdým aka Bonusom, ktorý album spoločne s Please The Trees a Brandonom Egglestonom spoluprodukoval. Vokálne a klávesové party nahral Amák Golden. Medzičasom v Texase, Oregone a na Islande prebiehali zásadné nahrávania. Svojou účasťou album dozdobili na diaľku špeciálni hostia (Swans, Shearwater, Angels of Light, Tor And Friends), Cory Gray (The Decembrists, The Dandy Warhols) a dokonca samotný John Grant. November 2018 bol v znamení spoločného európskeho turné s legendárnymi Mudhoney.