Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

13 Apr
Sobota 20:00

Trvanie 240 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 5 / na mieste

TAKE SHELTER + DAVE BRANNIGAN + POSTHYPE
365_TS

TAKE SHELTER (TN)
Trenčianska štvorica nadšencov post-rock-alternatívnej scény, ktorá prelína staré dobré časy s novými a lepšími zajtrajškami. Kataklizmatický zvuk zániku vesmíru strieda prívetivý a očistný príliv oceánu na slnečné a pokojné pobrežie. Je to súčinnosť všetkých elementov, všetkých sŕdc, priateľstva a presvedčenia že hudba je liek o ktorý je nutne sa podeliť, ktorý je nutné zdieľať.
http://bandzone.cz/takeshelter


DAVE BRANNIGAN (ZA)
Indie-rocková formácia zo Žiliny, je už známa svojimi úspechmi, keď vďaka Rádiu_FM reprezentovala Slovensko na jednom z najväčších hudobných a kultúrnych festivalov v Európe, festivale Sziget. V minulých rokoch bola nominovaná v slovenskej hudobnej ankete Rádia_FM „Radiohead Awards“ na Objav roka a za album Young Creatures sa dostala do longlistu Debut roka. Momentálne kapela vydáva EP s názvom „Brannigan“. Sú na ňom skladby, ktoré zložila od vydania svojho debutu. Hudobne si Dave Brannigan stále drží svoj špecifický zvuk, no oproti albumu začali viac experimentovať s klávesmi. Prekvapením sú aj nečakané zmeny tempa a sofistikovanejšie aranžmány.
https://soundcloud.com/dave-brannigan-band/


POSTHYPE (ZA)
Post hype je začínajúca žilinská post-punk revival kapela skladajúca sa z troch členov. Chalani sa postupne dostávajú do povedomia svojho okolia, vďaka energickým bicím, charakteristickému spevu a výraznej base, výsledkom čoho si priaznivec tohto štýlu príde na svoje.
https://www.facebook.com/posthypeband/