17 Apr
Streda 19:00 - 21:00

Noc najväčších filmových chýb a omylov
365_NNCHYB Aj vy sa občas potešíte, keď si vo filmoch všimnete nejakú tú chybičku, ktorú si iní nevšimnú? Napríklad keď má herec zrazu oblečené niečo odlišné ako pred pár sekundami, alebo keď sú vo filme odohrávajúcom sa v 15. storočí elektrické stĺpy, či keď sa pred kamerou zabudne zvukár s padajúcim mikrofónom? Ak ste pozorný divák, radi vás privítame na filmovej prednáške so šéfredaktorom portálu kinema.sk Petrom Konečným.
Večer sa pozrieme na skriptové, faktické, technické i iné vtipné chyby známych filmov, rovnako ako aj na predstavu zahraničných tvorcov o tom, ako vyzerá Slovensko a čo všetko hrozné sa u nás odohráva. Pozrite sa na kinematografiu úplne inak.