Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

22 Mar
Piatok 21:00 - 23:00

Trvanie 120 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 4 / rezervácie € 6 / na mieste

ANALOGRUNNER & POSSIMISTE (EST) + KRISS SAGAN + guest K. MIKLOŠ
365_analogrunner

Producent, remixér a milovník analógových mašiniek Analogrunner vydáva v marci 2019 vinylovú platňu s názvom Kolorika EP vo vydavateľstve Deadred records / Starcastic. EP obsahuje 4 autorské skladby a 3 remixy. Pri tejto príležitosti sa rozhodol usporiadať tour, na ktorú pozval jeho dvornú vokalistku Possimiste - Estónsku vílu žijúcu v Reykjavíku, ktorá aktuálne vydala nový singel Cards a uplynulú jeseň absolvovala koncertnú šnúru v Indonézií a New Yorku. Na rok 2020 pripravuje vydanie debutového albumu Youniverse, na ktorom spolupracuje s umelcami z celého sveta. Koncerty oboch umelcov budú prepojené a navzájom sa budú dopĺňať v rôznorodej zvukovej skladačke. Vizuálne im bude sekundovať Kriss Sagan – slovenská výtvarníčka a animátorka aktuálne pôsobiaca v Budapešti na študijnom pobyte v MOME. Jej nenaratívny film Poetika Anima, mal svetovú premiéru na prestížnom medzinárodnom filmovom festivale vo Varšave. Krátky experimentálny film Chaos/Order bol zaradený do súťaže Iné vízie počas PAF Olomouc a ako velkoplošná projekcia predstavená na festivale Pukkelpop 2017 v Belgicku

 

Na koncerte vystúpi ako špeciálny hosť Karol Mikloš, ktorému Analogrunner remixoval zopár piesní a túto spoluprácu spoločne otestujú na pódiu :)

 

analogrunner.bandcamp.com
possimiste.com
sagankriss.com