13 Feb
Streda 13:00 - 20:00

MAPOVANIE KULTÚRNYCH CENTIER
Čo by prevádzkovateľ kultúrneho centra mal vedieť o svojom priestore a ktoré informácie by nemal zatajiť?
Aké sú silné a slabé stránky priestoru a čo všetko by mala obsahovať technická dokumentácia tohto miesta?
Ako evidovať a revidovať technické vybavenie priestoru od drobného materialu až po drahú techniku?
Ako dobre a efektívne naplánovať prípravné práce vrámci rôznorodých eventov a ako kouminikovať dispozície priestoru s nastupujúcim hosťujúcim umelcom či rezidentom?
Technická dokumentácia je dôležitým nástrojom pri hosťovaní umeleckých skupín, ale i pri touringu, preto je tento workshop určený nielen pre technikov a produkčných hosťujúcich priestorov a divadiel, ale taktiež pre divadelné a umelecké skupiny, ktoré sú často na cestách, študentov architektúry, scénografov, technickú produkciu...