Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

23 Nov
Piatok 21:00 - 02:00

Trvanie 300 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 11 / na mieste

MIDI LIDI + MODRÉ HORY + ONRY OZZBORN (US)
365_ML VSTUPENKY UŽ LEN NA MIESTE. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Na toto podujatie neplatí klubová karta. Ďakujeme za pochopenie.
MIDI LIDI
"Elektropopová kapela, na první pohled líbiví, skrývají ve svém nitru i temné pocity a jejich texty patří rozhodně k tomu zajímavějšímu, co se povaluje v českých vodách. Na koncertech se na pódiu dokáží odvázat ještě více, než jejich fanynky a fanoušci."
MODRÉ HORY
Modré hory koncom roku 2017 oslávili desať rokov od nahratia prvého dema vydaním nového albumu Luxus clan a teraz vyrážajú na cesty. Veľa žvástov, beaty, tóny, všetko. Lyrik, Bene a Roland Kánik, jedno pódium a veľká radosť z predstavenia nového albumu Luxus clan. Motto "nudnejší jak život" vymenili za "o všetkom a o ničom rap", ale furt sú to ten istý Lyrik a ten istý Bene a chrbáty im kryje Roland Kánik. Vraj rap pre tridsiatnikov, vravia niektorí, týmto trom tridsiatnikom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú, lebo keď sa oprú do dní, ticho to plachtí cez tie svety a cez tie nádychy a výdychy, začnú vypadávať vety. Poď sa aj ty nájsť v tom beate s Luxus clanom.