Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

06 Oct
Sobota 20:00 - 02:00

Trvanie 360 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 5 / rezervácie € 7 / na mieste

THE SWANBRIDE + GOT BLUE BALLS
365_swanbride THE SWANBRIDE
Swan Bride sú známi živelnými koncertami a temnými textami s podivnými príbehmi. V hudbe kombinujú rock'n'roll, post-punk aj new wave. Na scéne sú od roku 2007, za ten čas vydali 4 albumy a koncertovali na významných festivaloch v okolí. Zahrali si tiež ako predkapela The Horrrors a Foals vo Viedni. V poradí piaty album s názvom Timelines vydali v máji 2017. Ako ochutnávku vydali pred pár dňami prvý singel s názvom Timelines a videoklip Kill For Love.
GOT BLUE BALLS
Got Blue Balls sú Mike Minár (spev), Juraj Oravec (gitara), Miroslav Michále (bicie), Roman Hríbik (basová gitara) a Lukáš Hlaváč (gitara, syntetizátory). Od vydania debutového album, kapela odohrala niektoré z najväčších festivalov v strednej Európe, vrátane festivalu Rock for People, Pohoda a Waves Vienna. Za posledných sedem rokov odohrali Got Blue Balls niekoľko koncertných šnúr po slovenských a európskych mestách. Minulý rok kapela absolvovala svoje druhé anglické turné a momentálne plánujú návrat na britskú pôdu na jar budúceho roka.