Klub
Program

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

01 Jun
Piatok 21:00 - 23:00

Trvanie 120 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 5 / rezervácie € 7 / na mieste

Rezervuj vstupenky

CARS AND TRAINS (USA) + JAMES REINDEER (UK)
365_cars

CARS AND TRAINS (USA)

Hudba z ďalekého Portlandu v Oregone, folkáč, čo používa comp, sampler a gitaru a vydal pár releasov pod hiphopovým labelom, ktorému šéfuje Ceschi. Robí skladby, v ktorých sú všetky tie diaľky, ktoré bez áut a vlakov a túžby spoznávať nové nemajú zmysel. Cars & Trains je projekt Toma Fileppa, na Slovensku sa už predstavil pred 4 rokmi, keď si ho sem vtedy prvýkrát zavolali Modré hory. Modrým horám taktiež dodal beat na ich ostatný album Luxus clan, a to čo duní v skladbe "WTF is Winnetou?" je práve Tom a jeho sampler. Cars & Trains predstaví svoj nový album "Fictions".


JAMES REINDEER (UK)
Tom tentoraz berie na svoju európsku šnúru so sebou rap z Anglicka - Reindeer. Je to rap, iný, možno povedať, že indie alebo progres. To je jedno, bo je v ňom všetko. Naliehavosť, pravdy, beaty, čo dunia. Reindeer predstaví svoj čerstvý album "Field Reports from The Western Lands", vyšiel pred pár dňami a vedzte, že je to jeden z tých albumov, čo by si zaslúžil nálepku "Musíš počuť".