Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

11 May
Piatok 21:00 - 23:00

Trvanie 60 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 4 / rezervácie € 6 / na mieste

EDGAR'S HAIR (NL)
EH

DVA KONCERTNÉ DNI V JEDNOM - ZVÝHODNENÉ VSTUPNÉ - NA KONCERTY V DŇOCH 10.5. A 11.5. MÁTE MOŽNOSŤ SI KÚPIŤ JEDNOTNÚ VSTUPENKU V CENE 8,- EUR, S REZERVÁCIAMI ZA CENU 6,-EUR.


Holandské zoskupenie Edgar´s Hair odohrá svoj konceptuálny album Jonathan´s Dive inšpirované knihou Richarda Bacha - Čajka Jonathan Livingston. Ide o známy romantický príbeh o čajke, ktorá je zavrhnutá ostatnými členmi kŕdľa pre svoju vášeň ku lietaniu. Kniha je podobenstvom o ľuďoch - vtákoch túžiacich po poznaniu a naplnení života, po slobode, voľnosti a láske. Čajka Jonathan sa stal symbolom tejto túžby.
Kapela Edgar´s Hair, ktorú tvoria traja hudobníci Hans Brussee (gitara, spev), Leon van den Leer (bicie) a Leo Zwan (basgitara) pretransformovala tento príbeh v temný a premenlivý materiál. Analógové zvukové dobrodružstvo je okrem klasických nástrojov (gitara, basgitara, bicie) doplnené o celé spektrum ďalších efektov a syntetizátorov. Koncert je sprevádzaný živými atmosférickými analógovými projekciami Heidi Hornáčkovej, ktorá pomocou vody a svetla transformuje celý projekt do audiovizuálnej udalosti. Na koncerte v Rosenfeldovom paláci bude okrem nej hosťovať Yoran Brink na gitare.

 

https://edgarshair.bandcamp.com/releases