Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

10 May
Štvrtok 20:00 - 23:00

Trvanie 45 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 4 / rezervácie € 6 / na mieste

HAIKU GARDEN (SI) + SÝČEK (CZ) + FAT OLD DONALD (CZ)
365_sycek DVA KONCERTNÉ DNI V JEDNOM - ZVÝHODNENÉ VSTUPNÉ - NA KONCERTY V DŇOCH 10.5. A 11.5. MÁTE MOŽNOSŤ SI KÚPIŤ JEDNOTNÚ VSTUPENKU V CENE 8,- EUR, REZERVÁCIAMI ZA CENU 6,-EUR.

HAIKU GARDEN (SI)
O svojej hudbe hovoria ako o zmesi shoegazu a dreampopu a presne také sú aj ich koncerty. Masívne a špinavé gitarové tóny sa bijú so zasnenými a harmonickými vokálmi tak, že dokážu vyvolať halucinácie aj u absolútne triezveho poslucháča...

soundcloud

 

SÝČEK (CZ)
Z okruhu okolo českobudejovického kolektívu Noise Assault Agency Budweiss vzišlo kvarteto Sýček. Ich minimalistické gitarové mantry čerpajú z dlhej tradície psychadelického rocku od 70s až do súčasnoti, nazerajú ale aj do indie či dreampopu. Po kazetovom EP v roku 2016, vydali koncom roka 2017 debutový album, na ktorom cyklické gitarové riffy doplňujú aj strohými českými textami. Svoju misiu ale Sýček berú tiež ako pripomienku ohrozeného druhu vtáctva, ktorý im prepožičal svoje meno. Viac na túto tému TU

bandcamp

 

FAT OLD DONALD (CZ)
FOD sú nenápadná štvorica z Brna, psychadélia, prog-rock, ambient. Časť kapely je tvorená z post-rockového projektu Superego Kid. V roku 2014 vydali u X Production EP, debutové album by mali priviezť so sebou, spoločne so Sýček.

bandcamp