04 May
Piatok 21:00 - 23:00

Rezervuj vstupenky

MUCHA
365_MUCHA Mucha je brněnská femipunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života.
Kapela vydala tři vydařená alba a to Slováckou Epopej (2013) a Josefene (2014) a Nána(2016). V současné době hojně koncertuje a chystá nahrávání další desky, která by měla vyjít ještě letos.
Kapela hraje aktuálně ve složení: Nikola Muchová - zpěv, kytara, Ondřej Kyas - basová kytara, Petr Zavadil (též Ty Syčáci) - elektrická kytara, Jaroslav Noga - bicí