Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

27 Apr
Piatok 21:00 - 01:00

Trvanie 240 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 7 / rezervácie € 9 / na mieste

KATARÍNA MÁLIKOVÁ + ABY WOLF (USA)
36_KM KATARÍNA MÁLIKOVÁ
Pochádza z Polomky na Horehroní. Mladá a ambiciózna skladateľka - producentka načrela do pesničkárskych vôd a loví v nej svoje poklady. Rolu speváčky a klaviristky strieda s tvorením originálnych skladieb a aranžmánov ľudových piesní. Žáner, ktorý tvorí, sa pohybuje na hrane artpopových kompozícií s nádychom baroque minimal a novej world music. Stavia na základoch klasického remesla, ktoré nadobudla počas štúdia hudobnej kompozície a hry na klavíri. Jej tvorba môže miestami znieť scénicky, alebo filmovo. Pestrými hlasovými polohami a kódom tradície v každej piesni sa hlási ku slovanským koreňom. Debutové CD Kataríny Málikovejs tajomným názvom PUSTVOPOL, vyšlo 7.11.2016 vo vydavateľstve Slnko Records.
ABY WOLF
Ambientně zamlžené elektronické plochy, nad nimiž se vznáší mimořádný hlas... Zpěvačka a skladatelka Aby Wolf z amerického Minneapolis získala pověst výjimečného talentu díky strhujícím sólovým koncertům i spolupráci s výraznými osobnostmi nezávislé scény v čele se zpěvačkou a raperkou Dessou. Její reputace ji předchází, ona však zůstává skromná, neexhibující a plně soustředěná na každé slovo, na každý nádech.