Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

05 Mar
Pondelok 18:00 - 20:00

Trvanie 120 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné Voľný

THE LAST PIG - PREMIETANIE FILMU
365_THELASTPIG Je pre nás potešením pozvať na ďalšiu z radu slovenských premiér dokumentárnych filmov. Tentokrát Vám predstavíme dlhoočakávaný dokumentárny film The Last Pig, ktorý budeme premietať rovno v šiestich mestách po celom Slovensku!
"The Last Pig počas svojej osobnej cesty otvára zásadné otázky ohľadom rovnosti, hodnoty súcitu a ohľaduplnosti, a posvätnosti života. Comiho oduševnelé rozprávanie nás prevedie jeho posledným rokom chovu prasiat, snahy o znovuobjavenie svojho života, a démonmi, ktorí ho budú strašiť naveky vekov. Nádejame sa, že The Last Pig pomôže napredovaniu zmeny vzťahu našej spoločnosti k mimo-ľudským zvieratám a našej schopnosti ohľaduplnosti. The Last Pig je lyrickou meditáciou o tom, čo znamená byť vedomou bytosťou s mocou zabíjať. Vo filme sa hlboko vnoríte do roli chovateľa prasiat a jeho posledného roku počas ktorého ich zabíjal. Vďaka zriedkavým a intímnym hĺbaniam farmár odhaľuje rastúci konflikt života stráveného “dávkovaním smrti“."
Premietanie je organizované OZ VEGÁNSKE HODY, ktoré presadzujeme pokrokové riešenia uľahčujúce ľuďom udržateľné a ohľaduplné rozhodnutia v stravovaní. Prináša nové a jednoduchšie možnosti získavať chutné jedlá a kvalitné výrobky, zlepšujúce životy ľudí a zvierat a znižujúce záťaž životného prostredia.
Vstup na podujatie je voľný, avšak počet miest je obmedzený. Využite prosím náš registračný formulár, aby ste si bezplatne zarezervovali miesto na sedenie:
https://www.veganskehody.sk/premietania-last-pig/
Tešíme sa na vás!