02 Feb
Piatok 21:00 - 23:00

Rezervuj vstupenky

KUF + AFTER
365KUF "Berlínské trio KUF ve svém hravém zvuku pracuje s živými bicími, kontrabasem, klávesami a samplovanými hlasy – přičemž výsledek je nakažlivě taneční (v tom dobrém slova smyslu). Jejich album Gold je hodnoceno jako jeden z nejpřesvědčivějších debutů posledních let. Na KUF je na první pohled pozoruhodné, že i když jde o kapelu pracující s vokály, nemají žádného zpěváka. Všechny hlasové elementy jsou totiž založeny na vlastnoručně nahraných samplech, které talentovaný klávesista Tom Shneider v reálném čase prolíná, láme a virtuózně používá jako další nástroj. Valentin Link u kontrabasu a Hendrik Havekost za bicími pak tyto abstraktní hlasy dále posouvají do perfektně sladěného celku, který je spontánní a nepředvídatelný. Vše navíc vzniká živě, v přímé interakci."
www.listen-to-kuf.com
After párty po koncerte KUF, zahrajú M. Bulwa a Detekm ktorí zahrajú prierez svojej tvorby ale aj množstvo kvalitnej hudby od minimalu po deephouse.