Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

02 Feb
Piatok 21:00 - 23:00

Trvanie 120 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 4 / rezervácie € 6 / na mieste

KUF + AFTER
365KUF "Berlínske trio KUF vo svojom hravom zvuku pracuje so živými bicími, kontrabasom, klávesami a samplovanými hlasmi - pričom výsledok je nákazlivo tanečný (v tom dobrom slova zmysle). Ich album Gold je hodnotený ako jeden z najpresvedčivejších debutov posledných rokov. Na KUF je na prvý pohľad pozoruhodné, že aj keď ide o kapelu pracujúcu s vokálmi, nemajú žiadneho speváka. Všetky hlasové elementy sú totiž založené na vlastnoručne nahraných samploch, ktoré talentovaný klávesista Tom Shneider v reálnom čase prelína, láme a virtuózne používa ako ďalší nástroj. Valentin Link pri kontrabase a Hendrik Havekost za bicími potom tieto abstraktné hlasy ďalej posúvajú do perfektne zladeného celku, ktorý je spontánny a nepredvídateľný. Všetko navyše vzniká naživo, v priamej interakcii. "
www.listen-to-kuf.com
After párty po koncerte KUF, zahrajú M. Bulwa a Detekm ktorí zahrajú prierez svojej tvorby ale aj množstvo kvalitnej hudby od minimalu po deephouse.