19 Jan
Piatok 21:00 - 03:00

USUAL VIBE
Rsz_19_1_18 Ďaľšie pokračovanie audio-vizuálnej USUAL VIBE Nights.
LATE NIGHT je česko-slovenská DJ crew. Pätica DJ-ov, ktorá hrá prevažne hip-hop a súčasnú klubovú hudbu, vznikla okolo rezidentných párty, ktoré sa odohrávajú každú stredu v kultovom Metro Chill Out Clube v Olomouci. Do Trenčína privezú najsúčasnejší rapový zvuk reprezentanti LATE NIGHT Andrea Dostálová a Krištof Budke.
Elýščítat je 19 ročný chalanisko a tvorí elektronickú hudbu rôznych žánrov. Rád experimentuje a prináša nové veci. Jeho LIVE set nebude výnimkou. Bude rôznorodý. Poslednou dobou si holduje vo viac, či menej rytmických subžánroch drum and bassu (half-tempo etc.), dubstepu (hlavne kvalitného), rôznych subžánroch klubového trapu, rapu, bassu, no nie je mu cudzie ani techno, footwork.
"Chcem priniesť hlavne nový, nepočutý sound. Zvuk, ktorý mi na akciách väčšinou chýba."
Elýščítat
Ďalej sa predstaví DJ AMPE a NapheX as @usual.
Nebude chýbať nový-iný vizuál as @usual.
Určite prídi skúsiť niečo nové as @usual.