Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

12 Jan
Piatok 22:00

Trvanie 120 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 6 / rezervácie € 8 / na mieste

MODRÉ HORY: ČAU TY TOUR + support DJ LION DEE
365_mh Modré hory koncom roku 2017 oslávili desať rokov od nahratia prvého dema vydaním nového albumu Luxus clan a teraz vyrážajú na cesty. Veľa žvástov, beaty, tóny, všetko. Lyrik, Bene a Roland Kánik, jedno pódium a veľká radosť z predstavenia nového albumu Luxus clan. Motto "nudnejší jak život" vymenili za "o všetkom a o ničom rap", ale furt sú to ten istý Lyrik a ten istý Bene a chrbáty im kryje Roland Kánik. Vraj rap pre tridsiatnikov, vravia niektorí, týmto trom tridsiatnikom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú, lebo keď sa oprú do dní, ticho to plachtí cez tie svety a cez tie nádychy a výdychy, začnú vypadávať vety. Poď sa aj ty nájsť v tom beate s Luxus clanom. Čau ty tour!
Lion Dee
Rodák z Trenčína momentálne žijúci v Bratislave pôsobí na scéne už skoro 16 rokov. No jeho začiatky siahajú ešte ku koncu 90 rokov. Prevažne hrá z platní a to rôzne štýly od Hip Hopu cez broken beat, trip hop, house, breakbeat až po drum n bass. Tentokrát po koncerete zahrá niečo zo svojej zbierky a to old skool hiphop no a niečo aj zo Slovenskej tvorby.