Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

16 Dec
Sobota 19:00 - 23:00

Trvanie 180 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 4 / rezervácie € 6 / na mieste

ŠMOX + PELL MELL + RANDOM CHOICES + KOCHTA BAND
365_Smox ŠMOX
trenčianske undergroundove zoskupenie, ktoré tento rok oslavuje 35 výročie vzniku. Skupina sa prezentuje v rámci svojho comedy rocku recesistickymi textami a nevyhýba sa vo svojej tvorbe takmer žiadnemu žánru.
RANDOM CHOICES
Random Choices je Trenčianske hudobné zoskupenie štyroch mladíkov, ktoré vzniklo ako naznačuje ich názov, náhodou.Osloviť sa snažia všetkých ľudí ktorí majú radi slovenskú muziku a neboja sa ničoho nového. Napriek svojmu mladému veku a krátkemu účinkovaniu na hudobnej scéne sa im podaril nahrať ich debutový album s názvom Niečo iné, ktorý vydali na konci augusta minulého roka. Neboja sa žiadneho žánru a rôznorodosť ich muziky nemá hraníc.Je to hudba plná nápadov a zvratov, ktorá nemá určený žáner Hrajú čo cítia a do textov dávajú svoje pocity a zážitky.
KOCHTA BAND (CZ)
Klasický rock se zpěvy a tanci. Kapela vozí s sebou exota - týpka, který na pódiu předvádí různé bizardní tance a převleky. Je to performer, který se během produkce naučí hrát na klarinet. Občas kapela zařazuje do hodinového pořadu i veselou tombolu - alkoholovou.
PELL MELL
Pod názvom Pell-Mell 59 sme prvýkrát koncertovali 2.6.2007. Odvtedy kapela prešla mnohými zmenami či už žánrovo alebo personálne. Na svojom konte máme 3 oficiálne videoklipy, 2 albumy (V búrke slov 2013 a Poď von 2017), 1 EP (Jesenné plody 2015) a desiatky koncertov po celom Česku a Slovensku. Súčasná zostava: Matej Vaňo (basgitara, spev), Roman Varga (gitara, spev), Róbert Bredschneider (bicie, spev) a Marek Šedivý (gitara). Hráme vlastnú veselú rockovú tvorbu.