Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

24 Nov
Piatok 21:00 - 04:00

Trvanie 240 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné Voľný

SOUNDSYSTEM MOVEMENT
Soundsystem movement otrasie 24. 11. znovu Klubom Lúč. Párty venovaná silnej basovej linke zvučenej masívnym po domácky zkonštruovaným zvukom Dub Settlers HiFi, ktorý privezú v plnej sile a predvedú svoje umenie a postarajú sa o super tancovačku z ktorej budú nohy bolieť ešte ďalší deň..O support sa postará selektor Botanic z Dub from the Ground crew a hostia.
DUB SETTLERS HIFI
Spolok audiošialencov z Bratislavy, ktorý sa po rokoch činnosti na reggae scéne rozhodol postaviť svoj vlastný soundsystem. Členovia majú na konte úspešné projekty ako Respect Vibration Sound, Foolproof Riddims, Get Garden, či obľúbený indoor festival Flight to Jamaica. Za svoje krátke pôsobenie sa početná partia vychýrila kvalitnou selekciou, obrovským zvukom a vždy chytľavou party, ktorú rozbehla v mnohých mestách, kluboch, či na viacerých domácich a zahraničných festivaloch po boku rôznych zvučných mien zo scény. Okrem kvalitného zvuku vedia ponúknuť aj solídnu selekciu dubu, rootstepu, digital reggae a roots reggae okorenenú vlastnými produkciami.
BOTANIC
Selektor a promóter hrajúci prevažne reggae a dub od roku 2011. Zo svojím hraním začínal v roku 2011 v Brne.Za posledných pár rokov mal možnosť hrať na zaujímavých soundsytémových akciách, festivaloch alebo klubových akciách, u nás, Českej republike, Rakúsku, Veľkej Británií a Poľsku. Je členom Dub from the Ground crew, ktorá usporadúva dubovú soundsystemovu akciu pod menom Dub from the Ground v Brne. Mal možnosť spolupracovať alebo promovať mená ako Imperial sound army, Shalamanda hifi,Violinbwoy, Dubateers,Daman, Riddim Tuffa, Dasha Fyah, Roots Melody, MIghty Souljahs, Black Diamond , Dub Settlers hifi, Jahwawah, Radiobuffera,Katty Gyal Kenta, Pawlač Zewls,Jahneral sound a mnohý ďalší....