Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

17 Nov
Piatok 21:00

Trvanie 180 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 5 / rezervácie € 7 / na mieste

VEČER BELEHRADSKEJ NEZÁVISLEJ HUDOBNEJ SCÉNY
365_AMANITA AMANITA DODOLA (USA)
Katie Woznicki je umelkyňa z Clevelandu, Ohio pôsobiaca v Belehrade, ktorá je od roku 2007 aktívnou súčasťou srbského undergroundovej hudobnej scény. V sólovom hudobnom projekte Amanita Dodola používa svoj jedinečný expresívny hlas, spieva chytľavé, hlboko intímne a často bizarné popové skladby, popritom hrá na polyfonický analógový syntezátor za rytmu drum machine.
http://www.katwoz.com/amanita/
E-P-P (USA/SRB) 
E-P-P sa považujú za cestovnú agentúru. Za tie roky, čo pôsobia, zorganizovali veľké množstvo cestovných pobytov pre turistov a ich hlavným cieľom je vytvoriť pre nich ideálne prostredie. E-P-P pracuje ako duo zložené z Katie Woznicki a Vladimira Nikolica. Vytvárajú krátke elektronické dzingle vo formáte komerčných prídavkov, všetko s analógovým syntetizátorom, jednoduchým samplerom a rytmickým nástrojom. Vydali EP s názvom “It's strictly commercial” pre nezávislý label Listen Loudest (Slusaj Najglasnije) a vystupovali na najnovšej kompilácii EurNoVision 2016 spolu s ďalšími experimentálnymi umelcami. V súčasnosti pripravujú prvý album “Tourism without limits”
UMBRA (SRB)
Umbra je projektom Marije Balubdžić, ktorá žije a pracuje v Belehrade a vo Viedni. Umbra spája v slučke temné zvuky hlasu s poetickým pokušením. Umbra oddeľuje spevy nasýtené zvukom, akordmi a pulzmi.
LENHART TAPES (SRB)
Jeden muž, 4 walkmany. Kozí a ovčiaci dialóg, moslimské skandovanie, slučky, inštrukcie e-bow, turbofolkové hymny, jazykové kurzy, satanistické rituály, ťažká kovová gitara pre začiatočníkov...