Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

04 Nov
Sobota 20:00 - 23:00

Trvanie 180 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 7 / rezervácie € 9 / na mieste

DIEGO + ARCHÍVNY CHLAPEC
365_DIEGO_2017 DIEGO
Keď v roku 2009 získala nahrávka Peripheries ocenenie Radio_Head Awards pre najlepší album roka, nikto asi nečakal, že na jeho nasledovníka bude treba čakať osem rokov. Čakanie sa však končí, jedna z najlepších slovenských indies kapiel Diego vydáva album Et In Arcadia Diego a s čerstvou novinkou hneď vyrazí na koncertné turné. „Kvôli koncertom a cestovaniu hrám v kapele. Už sa neviem dočkať. Vážne. Víkend s výjazdom je neskutočne vzrušujúci. Sám som zvedavý, ako to dáme,“ teší sa na turné bubeník Diego C. a basák Diego S. dodáva: „Dobre si zahráme a požúrujeme. Dobre bude, tešíme sa na vás!“
http://diego.sk/
ARCHIÍVNY CHLAPEC
Čo sa stane ak zavriete do jednej miestnosti polovicu kapely Zlokot a Archívneho chlapca? Ak pridáte ako hlavné ingrediencie elektrické gitary, syntetizátor, pulzujúcu rytmiku, štipku folku a skvelé texty? Vznikne amalgán v ktorom sa miesi to najlepšie z dvoch na prvý pohľad protichodných hudobných svetov. Archívny Chlapec, ktorý na jar vydal svoj druhý album Tranzit a dokonal na ňom premenu z klasického pesničkára s gitarou na muzikanta otvoreného viacerým žánrom, vyráža čoskoro na celojesenné turné so štvorčlennou kapelou. Konečne bude možné počuť nové skladby v plnohodnotných verziách z albumu. Jeho koncertná kapela tvorí v podstate polovicu už neexistujúcej zostavy Zlokot. Archívny Chlapec band sa predvedie v zostave Richard Vávra (spev, gitara), Erik “Losos“ Horák (gitara), Stanka Apfelová (basgitara, vokály) a Tomáš Madleňák (bicie). Erik Horák je zároveň producentom albumu Tranzit, ktorý v hudobných kruhoch spôsobil rozruch dramatickou zvukovou premenou.