Klub
Archív

Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

10 Jun
Sobota 21:00 - 02:00

Trvanie 300 min

Miesto Klub Lúč

Vstupné € 9 / na mieste € 7 / rezervácie

MODRÉ HORY (SK) + CESCHI (USA)
365_MH MODRE HORY
Modré hory sú furt v prvom rade fandovia hudby, nič viac, než len blázni, ktorí jej počúvajú milión a milujú nachádzať nové svety. A pritom všetkom sa im nejako podarilo volať si sem svojich hrdinov z platní a zdielať s nimi stage a ukazovať im Slovensko. Mali ich tu kopec a medzi nimi tu mali aj Ceschiho, a práve Ceschi sa po roku a pol vracia na Slovensko. V januári 2016 sme zažili 4 čarovné koncerty a nemáme dôvod pochybovať, prečo by to malo byť inak v júni 2017.
CESCHI (USA)
Ceschi je rodák z Connecticutu, spoluzakladateľ vydavateľstva Fake Four Records (názov vznikol ako odkaz na štyri prsty na jeho pravej ruke), ktoré muzikanti opisujú ako „most artist-friendly“ široko ďaleko. Máte radi nahrávky od ľudí ako Astronautalis, Bleubird, Sole, Buck 65 a tak ďalej a ešte ďalej? Za kopec z nich môžeme ďakovať práve Ceschimu. Tí, čo zažili Ceschiho v januári 2016 vedia, čo čakať. Trocha duniacich beatov a cez ne rap, trocha folku, keď Ceschi chytí do ruky gitaru a spieva ako by nikdy nerobil nič iné a hlavne hudbu a verše, ktorým musíš veriť. Inak to nejde. Tá hodina, keď je na pódiu, je výhradne jeho hodina. Všetky uši na neho, Ceschi rozpráva, nedá sa nepočúvať. A Modré hory? Lyrik a Bene a ich žvásty, Pekove beaty, Roland Kánik a jeho klavír a číra radosť, že môžu stáť na pódiu a rapotať svoje verše medzitým ako chystajú svoj nový album Luxus klan.