Newsletter

Prihláste sa do Lúč-mailing listu, aby ste mohli pravidelne dostávať informácie o programe alebo vyhrať lístky na vybrané akcie.

PODPORA

Spustili sme kampaň.

WWW.KOLOMAZ.SK


 

KLUBOVÁ KARTA NA ROK 2016
Aj na rok 2016 sme pre verných klubových návštevníkov pripravili ponuku klubovej karty. Počas celého roka /s výnimkou letných mesiacov/ organizujeme a spoluorganizujeme viac 130 kultúrnych podujatí z čoho vyplýva, že klubová karta je výhodná investícia do kultúry ducha.  
Klubová karta oprávňuje jej majiteľa na voľný vstup na všetky podujatia, ktoré sa organizujú v klube Lúč a v Prvej komornej divadelnej scéne v roku 2016 s výnimkou projektov Detský divadelný klub, Sám na Javisku a festivalu Frog Jam. Karta platí do 31.12. 2016 a je neprenosná. Zakúpiť sa dá na dobierku v cene 2 eur (poštovné, balné). V prípade záujmu o kartu pošlite objednávku a svoje kontaktné údaje (meno, priezvisko, trvalé bydlisko a fotografiu o minimálnom rozmere 3 x4 cm v min. 150 dpi rozlíšení) na info@klubluc.sk. Karta sa dá po dohode zakúpiť aj priamo v Klube Lúč. Cena klubovej karty je 49,- EUR.