KLUBOVÁ KARTA 2019
Klubová karta oprávňuje jej majiteľa na voľný vstup na všetky podujatia, ktoré sa organizujú v klube Lúč v roku 2019 s výnimkou projektov Detský divadelný klub, Sám na Javisku, festivalu Frog Jam a vybraných podujatí externých organizátorov. Karta platí do 31.12. 2019 a je neprenosná. Zakúpiť sa dá na dobierku v cene 2 eur (poštovné, balné). V prípade záujmu o kartu pošlite objednávku a svoje kontaktné údaje (meno, priezvisko, trvalé bydlisko a fotografiu o minimálnom rozmere 3 x4 cm v min. 150 dpi rozlíšení) na info@klubluc.sk. Karta sa dá po dohode zakúpiť aj priamo v Klube Lúč. Cena klubovej karty je 69,- EUR.