2% PRE OBČIANSKE ZDRUŽENIE KOLOMAŽ
Aj tento rok sa občianske združenie KOLOMAŽ uchádza o podporu formou darovania Vašich 2 percent z daní. V roku 2013 sme prešli rozsiahlou rekonštrukciou priestorov Klubu Lúč a vybudovali aj za pomoci verejnej zbierky Prvú komornú divadelnú scénu v Trenčíne. Pri ročnom počete cca 150 akcií, vrátane obľúbeného Detského divadelného klubu, medzinárodného festivalu divadiel jedného herca Sám na Javisku a projektu Otvorený kultúrny priestor Klub Lúč je akákoľvek pomoc na chod nezávislého kultúrneho centra veľmi potrebná. Budeme Vám vďační, keď nás podporíte darovaním Vašich daní.
Ďakujeme!
Potrebné informácie k darovaniu 2% občianskemu združeniu KOLOMAŽ:
- názov: KOLOMAŽ /združenie pre súčasné umenie/
- právna forma: občianske združenie
- sídlo: M. Turkovej 30, 911 01 Trenčín
- IČO: 36127884

Ak ste fyzická osoba, živnostník či firma, vpíšte ich priamo do vášho daňového priznania. V prípade, že ako zamestnanec daňové priznanie sami nepodávate, stiahnite si tlačivá, z ktorých jedno vám potvrdí zamestnávateľ, druhé vypíšete sami a pošlete ich spolu na daňový úrad. Výška 2 percent musí byť minimálne 3.32 € u fyzickej osoby a 8,30 € v prípade právnickej osoby. Celý postup, ako venovať percentá nájdete na http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/