2 PERCENTÁ PRE KLUB LÚČ
Tento rok sa uchádzame o podporu formou darovania Vašich 2 % daní. Údaje, ktoré potrebujete k darovaniu 2% z Vašich daní občianskemu združeniu Kolomaž, ktoré stojí za prevádkou Klubu Lúč, organizáciou medzinárodného festivalu divadla jedného herca Sám na Javisku:
právna forma: občianske združenie
názov: Kolomaž (združenie pre súčasné umenie)
ulica: M. Turkovej
súpisné / orientačné číslo: 30
PSČ: 91101
obec: Trenčín
Fyzické a právnicke osoby
- ktoré podávajú daňové priznanie, uvedú údaje priamo tam.
Formulár DP pre fyzické osoby – typ A
Formulár DP pre fyzické osoby – typ B
Formulár DP pre právnické osoby
Zamestnanec
- predloží (donesie alebo pošle poštou) na ktoromkoľvek daňovom úrade do 30. apríla Vyhlásenie a Potvrdenie o zaplatení dane . Zamestnanec požiada zamestnávateľa o vydanie Potvrdenia o zaplatení dane na účely vyhlásenia (súčasne pri žiadaní zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania).
Celý postup ako venovať 2 percentá nájdete napríklad na www.financnasprava.sk alebo www.rozhodni.sk.
V prípade otázok nás kontaktujte: info@klubluc.sk, 0903027910